f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/507-thickbox_default/depozytor-polowy-teczka-depozytowa.jpg

Depozytor polowy®

Torba depozytowa, służąca do przechowywania /deponowania/ telefonów komórkowych, smartfonów. Stosowana podczas szkoleń, odpraw służbowych "w polu", podczas strzelań /notoryczne dzwonienie telefonów rozprasza strzelających i wpływa na poziom bezpieczeństwa podczas zajęć/. Stosowana jest w miejscach objętych zwiększonym nadzorem i o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa. Wszędzie tam, gdzie...    więcej...

599,99 zł za szt. z VAT

600,00 zł

  Ilość:  Torba depozytowa, służąca do przechowywania /deponowania/ telefonów komórkowych, smartfonów.
Stosowana podczas szkoleń, odpraw służbowych "w polu", podczas strzelań /notoryczne dzwonienie telefonów rozprasza strzelających i wpływa na poziom bezpieczeństwa podczas zajęć/.

Stosowana jest w miejscach objętych zwiększonym nadzorem i o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa. Wszędzie tam, gdzie kłopotliwe jest zainstalowanie depozytora stacjonarnego. Chroniona bezpośrednio przez służbę dyżurną lub osobę wyznaczoną.
Depozytor polowy posiada 20 przegródek/skrytek o wymiarach 90x150mm /SxW/ w układzie 4x5. Wykonany z naturalnej skóry.
Całość zasuwana na suwak przystosowany do plombowania za pomocą referentki lub plomby jednorazowej typu meterONEseal, dodatkowo chroniony zapięciem szyfrowym.
Zestaw plombowniczy osłonięty przed przypadkowym rozplombowaniem.
Całość zamykana klapą z zamkiem kluczowym. 

Dodatkowe wyposażenie:
- pasek na ramię służący do przenoszenia depozytora,
- 20 szt. breloków /marek, sztonów/ służących do identyfikacji deponującego telefon.
Wymiary: 300x470x90 mm (WxSxG).

Napisz opinię o produkcie


Depozytor polowy®

Depozytor polowy®

Torba depozytowa, służąca do przechowywania /deponowania/ telefonów komórkowych, smartfonów. Stosowana podczas szkoleń, odpraw służbowych "w polu", podczas strzelań /notoryczne dzwonienie telefonów rozprasza strzelających i wpływa na poziom bezpieczeństwa podczas zajęć/.Stosowana jest w miejscach objętych zwiększonym nadzorem...