f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/804-thickbox_default/pojemnik-plombowany-one-p.jpg

POJEMNIK PLOMBOWANY ONE-P

Plastikowy pojemnik do deponowania kluczy, z możliwością plombowania za pomocą referentki. Przystosowany do plomb z plasteliny. Wykonany z tworzywa sztucznego bardzo dobrej jakości. Pokrywa mocowana na zawiasie, otwierana przyciskiem "push", który wystarczy lekko przycisnąć /po rozplombowaniu/, żeby otworzyć pojemnik. Ze względu na niewielkie wymiary doskonale nadaje się do...    więcej...

25,00 zł

  Ilość:  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...Plastikowy pojemnik do deponowania kluczy, z możliwością plombowania za pomocą referentki.
Przystosowany do plomb z plasteliny.
Wykonany z tworzywa sztucznego bardzo dobrej jakości.
Pokrywa mocowana na zawiasie, otwierana przyciskiem "push", który wystarczy lekko przycisnąć /po rozplombowaniu/, żeby otworzyć pojemnik.
Ze względu na niewielkie wymiary doskonale nadaje się do deponowania kluczy przez stanowisko podawcze (portiernie, dyżurki, biuro przepustek) z wykorzystaniem podajnika SZUFLADOWEGO/KASOWEGO.
Całkowite wymiary zewnętrzne wraz z zestawem plombującym:
63x30+8x97mm/SxWxG/.
Pasuje do wszystkich szafek na klucze oferowanych przez ONE.

Napisz opinię o produkcie


POJEMNIK PLOMBOWANY ONE-P

POJEMNIK PLOMBOWANY ONE-P

Plastikowy pojemnik do deponowania kluczy, z możliwością plombowania za pomocą referentki. Przystosowany do plomb z plasteliny. Wykonany z tworzywa sztucznego bardzo dobrej jakości.Pokrywa mocowana na zawiasie, otwierana przyciskiem "push", który wystarczy lekko przycisnąć /po rozplombowaniu/, żeby otworzyć pojemnik.Ze...