f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/714-thickbox_default/plomba-one-48.jpg

Plomba ONE-48

Etykiety zabezpieczające void – plomby wykonane z polisteru, które idealnie nadają się do zabezpieczania nośników, urządzeń elektronicznych po serwisach, sprzętów oraz mebli biurowych, a także opakowań na płyty CD/DVD, by wzmocnić ochronę danych zawartych na tych nośnikach. Próba odklejenia etykiety od podłoża jest praktycznie niemożliwa bez pozostawienia śladów, gdyż po oderwaniu etykiety...    więcej...

30,00 zł za op. z VAT

30,00 zł

  Ilość:  Zobacz opcje, które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...Etykiety zabezpieczające void – plomby wykonane z polisteru, które idealnie nadają się do zabezpieczania nośników, urządzeń elektronicznych po serwisach, sprzętów oraz mebli biurowych, a także opakowań na płyty CD/DVD, by wzmocnić ochronę danych zawartych na tych nośnikach.
Próba odklejenia etykiety od podłoża jest praktycznie niemożliwa bez pozostawienia śladów, gdyż po oderwaniu etykiety pozostaje widoczny wzór szachownicy i nie ma możliwości ponownego przyklejenia etykiety.
Dodatkową zaletą etykiet jest fakt, iż są one wodoodporne, odporne na smary, brud i temperaturę (-40°C do +150°C), zatem idealnie nadają się również do użytku zewnętrznego.

Etykiety-plomby mają za zadanie zagwarantować dodatkowe zabezpieczenie Twojej własności oraz wykazać, że przedmiot pozostał w nienaruszonym stanie. To bardzo prosty, a zarazem niezwykle skuteczny sposób na ochronę własności.

Wymiary: 45,7 x 21,2 mm
kolor: biały
powłoka: matowa
rodzaj zadruku: monochromatyczny
Pakowane w kpl. po 48 szt.
Podana cena dla 1 kpl.

Nadruk w kolorze czarnym według projektu zamawiającego.

Napisz opinię o produkcie


Plomba ONE-48

Plomba ONE-48

Etykiety zabezpieczające void – plomby wykonane z polisteru, które idealnie nadają się do zabezpieczania nośników, urządzeń elektronicznych po serwisach, sprzętów oraz mebli biurowych, a także opakowań na płyty CD/DVD, by wzmocnić ochronę danych zawartych na tych nośnikach. Próba odklejenia etykiety od podłoża jest...