f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/37-thickbox_default/plomba-envopolyseal-ps2.jpg

PLOMBA ENVOPOLYSEAL PS2

Plomba numerowana /numeracja niepowtarzalna, bo jednego producenta/, służy do zabezpieczania toreb Envopak , nakładek zamkowych ONE-Seal oraz do wszystkich plombowanych saszetek i toreb proponowanych przez ONE. Ich działanie oparte jest na prostej zasadzie. Powyżej płytki z naniesioną numeracją plomba przybiera kształt grotu, który po wprowadzeniu w szczelinę komory plombującej...    więcej...

64,58 zł za op. z VAT

64,58 zł

  Ilość:  Zobacz opcje, które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...Plomba numerowana /numeracja niepowtarzalna, bo jednego producenta/, służy do zabezpieczania toreb Envopak, nakładek zamkowych ONE-Seal oraz do wszystkich plombowanych saszetek i toreb proponowanych przez ONE. Ich działanie oparte jest na prostej zasadzie. Powyżej płytki z naniesioną numeracją plomba przybiera kształt grotu, który po wprowadzeniu w szczelinę komory plombującej torby, nakładki lub opaski zakleszcza się w niej bezpowrotnie kończąc proces plombowania. Tylko poprzez złamanie grotu możliwe jest otwarcie zaplombowanych urządzeń i uzyskanie dostępu do zamka czy też zawartości torby.
Plomba nie odstaje od komory plombującej, jak to jest w przypadku podróbek i dzięki temu nie jest narażona na przypadkowe zerwanie.
Pakowane po 250 szt.

ORYGINALNY PRODUKT FIRMY ENVOPAK - ODPORNY NA PRZYPADKOWE ZŁAMANIA I UGIĘCIA POWODUJĄCE MOŻLIWOŚĆ WYJĘCIA PLOMBY Z KOMORY BEZ JEJ ZŁAMANIA /JAK TO MA MIEJSCE W PRODUKTACH PODRABIANYCH PRZEZ NIEKTÓRE FIRMY/.

Napisz opinię o produkcie


PLOMBA ENVOPOLYSEAL PS2

PLOMBA ENVOPOLYSEAL PS2

Plomba numerowana /numeracja niepowtarzalna, bo jednego producenta/, służy do zabezpieczania toreb Envopak, nakładek zamkowych ONE-Seal oraz do wszystkich plombowanych saszetek i toreb proponowanych przez ONE. Ich działanie oparte jest na prostej zasadzie. Powyżej płytki z naniesioną numeracją plomba przybiera kształt grotu,...