f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/850-thickbox_default/torba-faraday-military-grade-bag.jpg

Torba FARADAY MILITARY-GRADE BAG

Torba FARADAY MILITARY-GRADE BAG – zaprojektowana z myślą o służbach mundurowych i specjalnych, wykorzystywana również w podróżach rządowych i biznesowych. Zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych, izolacja sygnałów, ochrona EMP/CME i redukcja EMF. Posiada Certyfikat MIL-STD-188-125 – certyfikat ochrony EMP (impulsu elektromagnetycznego). Testowane i zgodne ze specyfikacjami MIL STD...    więcej...

220,00 zł za szt. z VAT

220,00 zł

  Ilość:  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...Torba FARADAY MILITARY-GRADE BAG – zaprojektowana z myślą o służbach mundurowych i specjalnych, wykorzystywana również w podróżach rządowych i biznesowych. Zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych, izolacja sygnałów, ochrona EMP/CME i redukcja EMF.

Posiada Certyfikat MIL-STD-188-125 – certyfikat ochrony EMP (impulsu elektromagnetycznego). Testowane i zgodne ze specyfikacjami MIL STD 188-125 według Keystone Compliance (raport dostępny na życzenie). Zachowuje integralność działania urządzeń elektronicznych w przypadku EMP lub CME.

Blokowanie sygnału radiowego - 100% ekranowanie Wi-Fi (2,4 i 5 GHz), Bluetooth, sygnały komórkowe, w tym sieci 5G, GPS, RFID i sygnały radiowe o średnim tłumieniu 60-80 dB. EMI, RFI, osłona przed promieniowaniem EMF.

Rozmiar uniwersalny, pasuje do wszystkich telefonów komórkowych – na zewnątrz: 250 mm x 240 mm. Wnętrze (urządzenie musi pasować do tych wymiarów): 140 mm x 228 mm). Posiada bezpieczne podwójne rolki i zapięcie na rzepy.

Cechy torby – unikalny numer seryjny do śledzenia zasobów, przezroczyste kieszenie z tyłu do umieszczenia informacji opisowych. Wykonana z wodoodpornego nylonu balistycznego i dwóch wewnętrznych warstw tkaniny TitanRF Faraday ze wszystkich stron. Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych.

DBAJ O SWOJE WRAŻLIWE DANE, NIE ZOSTAWIAJ TELEFONU W NIEZABEZPIECZONYCH DEPOZYTORACH.

Cena zależna od kursu $

Napisz opinię o produkcie


Torba FARADAY MILITARY-GRADE BAG

Torba FARADAY MILITARY-GRADE BAG

Torba FARADAY MILITARY-GRADE BAG – zaprojektowana z myślą o służbach mundurowych i specjalnych, wykorzystywana również w podróżach rządowych i biznesowych. Zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych, izolacja sygnałów, ochrona EMP/CME i redukcja EMF. Posiada Certyfikat MIL-STD-188-125 – certyfikat ochrony EMP (impulsu...