f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/517-thickbox_default/depozytor-komorkowy-one-20-70061-.jpg

Depozytor komórkowy ONE-20

Urządzenie służące do przechowywania telefonów komórkowych. Stosowane jest w miejscach objętych zwiększonym nadzorem i o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa; przed wejściami do: stref bezpieczeństwa, kancelarii tajnych, sal odpraw i narad, na portierniach. Wszędzie tam, gdzie obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, np. związany z ograniczeniami wprowadzonymi DECYZJĄ Nr 221/MON z...    więcej...

3 036,87 zł za szt. z VAT

3 036,87 zł

  Ilość:  Urządzenie służące do przechowywania telefonów komórkowych. Stosowane jest w miejscach objętych zwiększonym nadzorem i o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa; przed wejściami do: stref bezpieczeństwa, kancelarii tajnych, sal odpraw i narad, na portierniach. Wszędzie tam, gdzie obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, np. związany z ograniczeniami wprowadzonymi DECYZJĄ Nr 221/MON z dnia 27 lipca 2012 roku w sprawie zasad używania urządzeń do przetwarzania obrazu i dźwięku oraz organizacji ochrony informacji niejawnych podczas odpraw, narad i szkoleń w komórkach i jednostkach organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej lub przez niego nadzorowanych. 
Posiada 20 skrytek zamykanych na zamek mechaniczny /2 kluczyki w komplecie do każdej skrytki/. Korpus wykonany z blachy 3 mm, blaty drzwi 3 mm.  Kolor jasnoszary - lakier proszkowy. 4 otwory w ścianie tylnej do zamocowania wraz z elementami mocującymi. 
System klucza generalnego (tzw. Master Key) za dopłatą (200 zł netto), umożliwia dostęp do dowolnej ilości drzwi za pomocą jednego klucza.
Równie dobrze może służyć jako depozytor kluczy. Produkt najwyższej jakości.

Wersja zmodernizowana, przystosowana do wymiarów największych smartfonów występujących na rynku.

Wymiary: 535x660x210mm (WxSxG)
Waga - ok. 39 kg

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE - OKRES OCZEKIWANIA 4-5 TYGODNI.

Napisz opinię o produkcie


Depozytor komórkowy ONE-20

Depozytor komórkowy ONE-20

Urządzenie służące do przechowywania telefonów komórkowych. Stosowane jest w miejscach objętych zwiększonym nadzorem i o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa; przed wejściami do: stref bezpieczeństwa, kancelarii tajnych, sal odpraw i narad, na portierniach. Wszędzie tam, gdzie obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych,...