f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/147-thickbox_default/pojemnik-na-klucze-one-l-dark-01061l.jpg

POJEMNIK NA KLUCZE one-L-DARK® /01061/L/

Metalowy pojemnik na klucze z możliwością plombowania za pomocą referentki. Przystosowany do plomb z plasteliny. Wyposażony w unikalny, zintegrowany z powierzchnią pojemnika, zestaw plombowniczy DARK, dzięki któremu plomba nie jest narażona na przypadkowe zerwanie. Mocowanie zestawu plombowniczego jest osłonięte, co nie pozwala na ingerencję z zewnątrz /rozwiercenie itp./. Pokrywa mocowana...    więcej...

52,00 zł za szt. z VAT

52,00 zł

  Ilość:  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...Metalowy pojemnik na klucze z możliwością plombowania za pomocą referentki. Przystosowany do plomb z plasteliny.
Wyposażony w unikalny, zintegrowany z powierzchnią pojemnika, zestaw plombowniczy DARK, dzięki któremu plomba nie jest narażona na przypadkowe zerwanie. Mocowanie zestawu plombowniczego jest osłonięte, co nie pozwala na ingerencję z zewnątrz /rozwiercenie itp./. Pokrywa mocowana na zawiasie, co daje możliwość pełnego jej odchylenia.
Na zewnątrz brak jakichkolwiek wystających połączeń typu nity, śruby itp. - wszystko zintegrowane w jedną bryłę.

Idealny do użytkowania w warunkach szczególnych /zalecany dla służb mundurowych/.
Zgodny z normą NO-04-A009:2017
Pojemniki są sprzedawane do jednostek NATO i podlegają rygorystycznym testom w zakresie temperatur od -30 do + 40 stopni Celsjusza, co zapewnia gwarancję na co najmniej pięć lat użytkowania w trudnych warunkach wojskowych.

Kolor jasnoszary - RAL 7035.
Wymiary zewnętrzne: 70x60x145mm/SxWxG/. 
Wymiary wewnętrzne: 63x58x125mm/SxWxG/.
Uwaga - wymiar dostosowany do nowego rodzaju kluczy sejfowych.
Szafki do przechowywania pojemników można nabyć w dziale "SZAFKI NA KLUCZE".

Napisz opinię o produkcie


POJEMNIK NA KLUCZE one-L-DARK® /01061/L/

POJEMNIK NA KLUCZE one-L-DARK® /01061/L/

Metalowy pojemnik na klucze z możliwością plombowania za pomocą referentki. Przystosowany do plomb z plasteliny.Wyposażony w unikalny, zintegrowany z powierzchnią pojemnika, zestaw plombowniczy DARK, dzięki któremu plomba nie jest narażona na przypadkowe zerwanie. Mocowanie zestawu plombowniczego jest osłonięte, co nie...