f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/745-thickbox_default/referentka-mosiezna-grawerowana.jpg

REFERENTKA mosiężna grawerowana

Referentka mosiężna o średnicy 20 mm. Grawerowana rylcem, co powoduje, że znaki są wyraziste i lepiej odbijają się w plastelinie niż przy grawerowaniu laserowym. Służy do plombowania pomieszczeń, pojemników, sejfów z wykorzystaniem plasteliny w połączeniu z kubkami i zestawami plombowniczymi. Pasuje idealnie do wszystkich zestawów i kubków plombowniczych oferowanych przez ONE....    więcej...

51,66 zł za szt. z VAT

51,66 zł

  Ilość:  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...Referentka mosiężna o średnicy 20 mm. Grawerowana rylcem, co powoduje, że znaki są wyraziste i lepiej odbijają się w plastelinie niż przy grawerowaniu laserowym.
Służy do plombowania pomieszczeń, pojemników, sejfów z wykorzystaniem plasteliny w połączeniu z kubkami i zestawami plombowniczymi.
Pasuje idealnie do wszystkich zestawów i kubków plombowniczych oferowanych przez ONE.

Projekty napisu należy dostarczać e-mailem. Jeśli prosty projekt /sam napis/, wystarczy podać treść napisu w uwagach formularza zamówienia, np:

u góry - URZĄD GMINY
pośrodku - 1
na dole - ROKIETNICA

GRAWEROWANIE W CENIE REFERENTKI (przy wymyślnym-pracochłonnym logo należy się liczyć z dopłatą).
Należy zwrócić uwagę na fakt, iż dłuższy napis powoduje, że litery są mniejsze i odcisk jest mało czytelny.
SUGERUJEMY zamówienie kilku sztuk więcej, ponieważ wiemy z doświadczenia, że prawie każdy klient po pewnym czasie domawia kilka sztuk /reorganizacja, zagubienie itp./, a wtedy mało prawdopodobne jest wygrawerowanie idealnie takiej samej sztuki jak w poprzedniej partii. Ponadto w zamówieniu należy uwzględnić jedną sztukę dla kierownika jednostki organizacyjnej, który z racji pełnionej funkcji i przepisów ustawy o OIN ma dostęp do wszystkich pomieszczeń.

UWAGA:
Nie podrabiamy referentek MON. Proszę w tej sprawie nie dzwonić.
- Cena czystej referentki /bez graweru/ taka sama jak z grawerem.
- Wizualizacja na życzenie - 50 zł netto.
- Towar na zamówienie, brak możliwości płatności za pobraniem /tylko przelew lub przedpłata/.

Napisz opinię o produkcie


REFERENTKA mosiężna grawerowana

REFERENTKA mosiężna grawerowana

Referentka mosiężna o średnicy 20 mm. Grawerowana rylcem, co powoduje, że znaki są wyraziste i lepiej odbijają się w plastelinie niż przy grawerowaniu laserowym. Służy do plombowania pomieszczeń, pojemników, sejfów z wykorzystaniem plasteliny w połączeniu z kubkami i zestawami plombowniczymi. Pasuje idealnie do wszystkich...