UWAGA!

W dniach 26.05 - 30.05.2022 przerwa URLOPOWA. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 31.05.2022
f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/776-thickbox_default/zestaw-plombowniczy-one-4kl.jpg

Zestaw plombowniczy ONE-4KL

Zestaw plombowniczy do plombowania w plastelinie za pomocą referentki. W skład zestawu wchodzą: - 2 aluminiowe kubki o średnicy zewnętrznej 30mm, - niezwykle wytrzymała, elastyczna linka polipropylenowa, o średnicy 2 mm, - 4 uniwersalne wkręty. Ruchoma linka połączona jest na stałe z jednym kubkiem. Końcówka linki wyposażona jest w element cechowany, chroniący przed...    więcej...

25,01 zł za kpl. z VAT

25,00 zł

  Ilość:  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...Zestaw plombowniczy do plombowania w plastelinie za pomocą referentki.
W skład zestawu wchodzą:
- 2 aluminiowe kubki o średnicy zewnętrznej 30mm,
- niezwykle wytrzymała, elastyczna linka polipropylenowa, o średnicy 2 mm,
- 4 uniwersalne wkręty.
Ruchoma linka połączona jest na stałe z jednym kubkiem. Końcówka linki wyposażona jest w element cechowany, chroniący przed nieautoryzowaną podmianą linki. Konstrukcja zestawu pozwala na regulację odstępu między brzegami kubków w zakresie ok. 0-400mm. 
Każdy kubek mocowany jest do powierzchni za pomocą dwóch wkrętów /można przykleić klejem montażowym typu MAMUT, TYTAN itp./.
Może być wykorzystany zarówno do plombowania pomieszczeń, jak i szaf, sejfów, skrzyń itp. Zalecany do stosowania na różnych poziomach płaszczyzn elementów plombowanych.
Chętnie stosowany przez służby mundurowe do plombowania worków za pomocą referentki. 


Pozdrawiamy CHIŃCZYKÓW z Mińskiej, Brylantowej, Budziejewka itp. masowo podrabiających nasze produkty.

Napisz opinię o produkcie


Zestaw plombowniczy ONE-4KL

Zestaw plombowniczy ONE-4KL

Zestaw plombowniczy do plombowania w plastelinie za pomocą referentki. W skład zestawu wchodzą:- 2 aluminiowe kubki o średnicy zewnętrznej 30mm, - niezwykle wytrzymała, elastyczna linka polipropylenowa, o średnicy 2 mm,- 4 uniwersalne wkręty. Ruchoma linka połączona jest na stałe z jednym kubkiem. Końcówka linki wyposażona...