f
Więcej informacji
Mniej informacji
https://www.one1.pl/775-thickbox_default/zestaw-plombowniczy-one-3kl.jpg

Zestaw plombowniczy ONE-3KL

Zestaw plombowniczy do plombowania w plastelinie za pomocą referentki. W skład zestawu wchodzą: - 2 aluminiowe kubki o średnicy zewnętrznej 30mm, - elastyczna linka stalowa, ocynkowana w oplocie PCV o średnicy 3 mm i całkowitej długości 190mm, - 4 uniwersalne wkręty. Ruchoma linka połączona jest na stałe z jednym kubkiem. Końcówka linki wyposażona jest w aluminiowy ergonomiczny...    więcej...
Obniżka!

-1,00 zł

25,00 zł

24,00 zł za kpl. z VAT

24,00 zł

  Ilość:  Zestaw plombowniczy do plombowania w plastelinie za pomocą referentki.
W skład zestawu wchodzą:
- 2 aluminiowe kubki o średnicy zewnętrznej 30mm,
- elastyczna linka stalowa, ocynkowana w oplocie PCV o średnicy 3 mm i całkowitej długości 190mm,
- 4 uniwersalne wkręty.
Ruchoma linka połączona jest na stałe z jednym kubkiem. Końcówka linki wyposażona jest w aluminiowy ergonomiczny uchwyt z otworem na opuszki palców. Konstrukcja zestawu pozwala na regulację odstępu między brzegami kubków w zakresie ok. 0-80mm, co pozwala na dopasowanie niemal do każdego rodzaju drzwi.
Każdy kubek mocowany jest do powierzchni za pomocą dwóch wkrętów /można przykleić klejem montażowym typu MAMUT, TYTAN itp./.
Może być wykorzystany zarówno do plombowania pomieszczeń, jak i szaf, sejfów, skrzyń itp. Zalecany do stosowania na jednej płaszczyźnie elementów plombowanych.

Sprzedaż tylko dla służb mundurowych i urzędów państwowych ze względu na masowe podrabianie naszych produktów przez CHIŃCZYKÓW z Mińskiej, Brylantowej, Budziejewka itp.

Napisz opinię o produkcie


Zestaw plombowniczy ONE-3KL

Zestaw plombowniczy ONE-3KL

Zestaw plombowniczy do plombowania w plastelinie za pomocą referentki. W skład zestawu wchodzą:- 2 aluminiowe kubki o średnicy zewnętrznej 30mm, - elastyczna linka stalowa, ocynkowana w oplocie PCV o średnicy 3 mm i całkowitej długości 190mm,- 4 uniwersalne wkręty. Ruchoma linka połączona jest na stałe z jednym kubkiem....